Froximun Toxaprevent Pure

Froximun Toxaprevent Pure

Froximun Toxaprevent Pure Kaç ADET ?

475 mg'lık 60 adet ve 180 adet olmak üzere 2 ayrı ambalajda sunulmaktadır. Kapsül maddesi tamammen bitkiseldir. Kapsül, belirtilen kullanım önerisi ile ilk olarak ince barsakta açılır, bu şekilde özellikle mide çıkışından barsak sonuna kadar olan şikayetlerde etkilidir. Pek çok vakada ciğerlerinin yükünün hafifletilmesine ve kan değerlerinin düzelmesini de sağlamıştır. Alerjisi olanlar ve Histamini toleransı olan hastalara tavsiye edilir.

Froximun Toxaprevent Pure Kullananlar

Froximun Toxaprevent Pure ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Froximun Toxaprevent Pure hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Froximun Toxaprevent Pure İçinde Bulunanlar

Etkin maddeleri Mikronize Clinoptilolit, kalsiyum karbonat ve magnezyum karbonattır 1 tablet Froximun Toxaprevent Pure; 3000 mg Klinoptilolit, Kalsiyum Karbonat ve magnezyum karbonat içermektedir. 1 kutuda 475 mg’lık 180 adet kapsül bulunmaktadır

Froximun Toxaprevent Pure Etkileri

İçindeki Clinoptilolit sayesinde bağırsaklarımızın temizlemesine yardımcı olur, Bağırsaklarımızın işlevini yitirmesine sebep olan zararlı maddelerin ( Toksin, Bakteri, Mantar, Ağır metaller ) bağırsaktan atılmasını sağlar. Karın bölgesindeki şişkinliğin azaltılmasına yardımcı olur, Bağırsak duvarlarının korunmasına ve bağırsak florasının sağlıklı çalışmasına yardımcı olur, Kişinin kendisini yorgun ve bitkin hissetmesini engellemeye yardımcı olur, Bağırsaklardaki aşırı gaz oluşumunu engellemeye yardımcı olur, Bağırsağın etrafına yapışmış kirleri atarak, bağırsak mukozasını canlandırır, Kilo kontrolüne yardımcı olur, Bağırsaklarımız işlevini yeniden kazanacağından, Gıda intoleransı da en aza indirgenecektir ( sızıntılı bağırsak sendromu ) Atılan Toksin ve Ağır Metaller sayesinde, FROXIMUN TOXAPREVENT MEDI PURE hem yiyeceklerdeki alerjenlere karşı bizi korumaya yardımcı olur hem de cildimizin pırıl pırıl ve temiz görünmesini sağlar, Histamin toleransı olan hastalara tavsiye edilir, Bağırsak işlevini yoluna koymaya yardımcı olacağından; Hemoroid oluşumunu da engellemeye yardımcı olur, Kanser hastalarında kemoterapi sırasında veya hastalıklarından dolayı fazla ilaç kullanan kişilerde rahatlıkla kullanılır, Hiçbir ilaç ile olumsuz etkileşimi yoktur. Kemoterapi hastaları ya da çok ilaç kullanan kişilerde ilaçların zehirli ve toksik maddeleri bağırsakta birikmektedir. Hastayı daha fazla hasta eden ve bağırsakların işlevini görmemesine sebep olan maddelerin dışarı atılmasına ve ortamın temizlenmesine yardımcı olur,

Froximun Toxaprevent Pure Nasıl Uygulanır

Normal şartlarda sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden önce 475 mg’lık 2 adet kapsül bol su ile içilmelidir. Vücuttaki rahatsızlığa ve doktor’un tavsiyesi ile günlük alım miktarı arttırılabilir Çocuklarda da ve kemoterapi hastalarında rahatlıkla kullanılabilir

Froximun Toxaprevent Pure Muhafaza ve Uyarı
 • Froximun Toxaprevent Pure Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Froximun Toxaprevent Pure ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Froximun Toxaprevent Pure ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Froximun Toxaprevent Pure ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Froximun Toxaprevent Pure Zararları

Froximun Toxaprevent Pure Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Froximun Toxaprevent Pure Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Froximun Toxaprevent Pure Ürünü Açıklaması
Froximun Toxaprevent Pure


Froximun Toxaprevent Pure Satın al

Froximun Toxaprevent Pure siparişlerinizde Ankara, İzmir, Ordu, Tokat, Kütahya, Kırşehir, Kayseri ve Türkiye'nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Froximun Toxaprevent Pure Avrupa'dan sipariş vermek isterseniz Belçika, Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Malta, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Lüksemburg, Hırvatistan gibi ve Froximun Toxaprevent Pure Asya'dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Maldivler, Afganistan, Kıbrıs, Pakistan, Hırvatistan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Froximun Toxaprevent Pure Afrika'dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Froximun Toxaprevent Pure Amerika'dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Froximun Toxaprevent Pure Fiyat, Froximun Toxaprevent Pure Kapıda Ödeme, indirimli al Froximun Toxaprevent Pure, Froximun Toxaprevent Pure ürünü faydaları ve kullanımı, Froximun Toxaprevent Pure nasıl kullanılır, Froximun Toxaprevent Pure açıklamalı detayları, Froximun Toxaprevent Pure ürünü faydaları, Froximun Toxaprevent Pure yurtdışı sipariş, Froximun Toxaprevent Pure ürünü nerede satılır, Froximun Toxaprevent Pure satan, Froximun Toxaprevent Pure ürünü nereden alınır, Froximun Toxaprevent Pure ürünü satış yerleri, Froximun Toxaprevent Pure yararlı mı, Froximun Toxaprevent Pure ürünü, Froximun Toxaprevent Pure faydası, Froximun Toxaprevent Pure hakkındaki yorumlar, Froximun Toxaprevent Pure ne işe yarar, Froximun Toxaprevent Pure satılır, Froximun Toxaprevent Pure zararlı mı, Froximun Toxaprevent Pure ürünü satışı, Froximun Toxaprevent Pure nereden alınır, Froximun Toxaprevent Pure satışı, Froximun Toxaprevent Pure satış yerleri, Froximun Toxaprevent Pure neye yarar, Froximun Toxaprevent Pure yorumları, Froximun Toxaprevent Pure faydaları, Froximun Toxaprevent Pure ürünü nasıl kullanılır, Froximun Toxaprevent Pure ürünü yorum, Froximun Toxaprevent Pure, Froximun Toxaprevent Pure yararları, Froximun Toxaprevent Pure ürünü faydası, Froximun Toxaprevent Pure yorum, Froximun Toxaprevent Pure kullanımı, Froximun Toxaprevent Pure ürünü nerde, Froximun Toxaprevent Pure ürünü nerelerde satılıyor, Froximun Toxaprevent Pure nedir, Froximun Toxaprevent Pure ürünü kullanımı, Froximun Toxaprevent Pure nereden alabilirim, Froximun Toxaprevent Pure satan yerler, Froximun Toxaprevent Pure ne kadar, Froximun Toxaprevent Pure nerede satılır, Froximun Toxaprevent Pure nerelerde satılıyor, Froximun Toxaprevent Pure ürünü satan, Froximun Toxaprevent Pure nerden alabilirim, Froximun Toxaprevent Pure ekşi, Froximun Toxaprevent Pure detayları, Froximun Toxaprevent Pure açıklamaları, Froximun Toxaprevent Pure satılan, Froximun Toxaprevent Pure fiyatları, Froximun Toxaprevent Pure ürünü satan yerler, Froximun Toxaprevent Pure ürünü satılan yerler, Froximun Toxaprevent Pure ürünü hakkında, Froximun Toxaprevent Pure nerde, Froximun Toxaprevent Pure etkileri, Froximun Toxaprevent Pure ürünü etkileri, Froximun Toxaprevent Pure ürünü faydaları neler, Froximun Toxaprevent Pure satılan yerler, Froximun Toxaprevent Pure hakkında açıklama, Froximun Toxaprevent Pure uyarılar, Froximun Toxaprevent Pure ürünü nerden alabilirim, Froximun Toxaprevent Pure zararları, Froximun Toxaprevent Pure ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını froximun.net online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
ÜRÜN FİYATI: 260,00 TLHEMEN SATIN AL SEPETE EKLE

DİĞER ÜRÜNLER

 • Froximun Toxaprevent Skin Yara Bakım Tozu

  Froximun Toxaprevent Skin Yara Bakım Tozu

  Yara Bakım Tozu’nun etkin maddesi Clinoptilolittir. Yara bakım tozu kesinlikle kimyasal ve kortizon içermez.Sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.
 • Froximun Skin Care Set 6 Ürün

  Froximun Skin Care Set 6 Ürün

  Bir çok kişinin tercih ettiği Froximun Skin Care 6 lı set siparişinizi sitemi üzerinden verebilirsiniz.Sağlıklı yaşamak sizin elinizde.
 • Froximun Toxaprevent Plus

  Froximun Toxaprevent Plus

  Froximun Toxaprevent Plus Ağır Metal ve Toksin Atıcı Detox ürünüdür.Sindirim sistemi rahatsızlıkları için kullanılabilir.

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, array given in /home/froximun/public_html/urun.php on line 8
YUKARI