Froximun Skin Care Set 6 Ürün

Froximun Skin Care 6'lı Set

Froximun Skin Care Set Kaç ADET ?

Froximun Skin Care Set içerisinde 6 adet ürün bulunmaktadır.

Froximun Skin Care Set Kullanıcıları

Froximun Skin Care Set ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Froximun Skin Care Set hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Froximun Skin Care Set İçeriği

Froximun Skin Care Set toplam 6 üründen oluşmaktadır.Bu ürünler
Froximun Nacre Shampoo 500 ml.
Froximun Solüsyon 400 ml.
Froximun Skin Care 500 ml.
Froximun Nemlendirici Krem 250 ml.
Froximun Olive Oil Soap 120 gr.
Froximun Juniper Tar Liquid Soap 200 ml.

Froximun Skin Care Set Nerede kullanılır ?

Ürünümüz hastarın günlük saç ve vücut bakım , temizliğini daha hijyenik yapmalarını sağlamakta olup , sosyal yaşamlarına daha rahat devam edebilmeleri için kortizon içeren kremler kullanmamalarınada olanak sağladığından , kortizonun vücuda verdiği zararların önüne geçilmiş olmaktadır. Günlük saç ve vücut bakım , temizliğinde sedef hastalarının cilt yapıları çok hassas hale geldiğinden , günlük hijyen için başka ürünler kullandıklarında görebilecekleri zararların ortadan kaldırılması esas alınmıştır.

Froximun Skin Care Set Kullanma Talimatları

1.Aşama Froximun Juniper Tar Liquid Soap Uygulaması: Froximun Juniper Tar Liquid Soap ile cildin deforme olmuş kısımları köpürtülerek yıkanır. Yıkanmadan sonra kurulanır.

2.Aşama Froximun Solüsyon Uygulaması: Froximun Solüsyon çalkalandıktan sonra cildin deforme olmuş bölgelerine püskürtülerek sıkılır ve herhangi bir yardımcı madde kullanılmadan (pamuk vs.) el ile cildin temizlenmesi sağlanır. Temizlendikten sonra kurulama yapılmamalı, kendi kendine kurumaya bırakılmalıdır.

3.Aşama Froximun Skin Care Uygulaması: Cildin deforme olmuş bölgelerini solüsyon ile temizledikten sonra kendi kendine kurumasına müteakip tüm deforme olmuş bölgelerin üzerini örtecek şekilde Froximun Skin Care uygulaması yapılır. Etkinliğini arttırmak için streç ile sarılabilir. Deforme olmuş cilt bölgesinin üzerini örtülecek yeterlilikte uygulama yapılmalıdır. Bu şekilde 1 saat beklenir. İlk 20 dakikadan sonra Froximun Skin Care kurumaya başlar ve deforme olmuş cilt bölgelerinde beyaz bir toz halini alır. Kendiliğinden dökülmeye başlar.

4.Aşama Froximun Nacre Shampoo Uygulaması: Yukarıdaki aşamalar sonucunda vücudu temizlemek için duşa girilir. Öncelikle saçlı deriye etki edebilmesi için bir avuç Froximun Nacre Shampoo ile friksiyon yapılarak köpürtülür. 4 dk. kadar bu uygulamaya devam edilir, saç köklerine etki edilmesi sağlanır. Saçımızı durulamadan deforme olmuş cilt bölgelerinin üzeri dairesel hareketler ile Froximun Olive Oil Soap kullanılarak yıkanır. Bu uygulamadan sonra tüm vücut su ile durulanarak uygulamaya son verilir.

5.Aşama Froximun Nemlendirici Krem Uygulaması: 4. uygulamadan sonra vücudumuz kurulanır ve deforme olmuş cilt bölgelerinin üzerine ince bir tabaka halinde Froximun Nemlendirici Krem sürülerek yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Not: 1.,2. ve 3. aşamaların gece yatmadan önce yapılarak Froximun Skin Care'in cilt üzerinde daha uzun süre kalmasını sağlanmasını ve 4., 5. aşamaların sabah kalkındığında yapılmasını, uygulama süresince başka bir ilaç ve ya kozmetik ürün kullanılmamasını tavsiye ederiz.

Froximun Skin Care Set Muhafaza ve Uyarı
 • Froximun Skin Care Set Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Froximun Skin Care Set ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Froximun Skin Care Set ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Froximun Skin Care Set ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Froximun Skin Care Set Yan Etkileri

Froximun Skin Care Set Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Froximun Skin Care Set Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Froximun Skin Care Set Ürünü Açıklaması
Froximun Skin Care Set

Froximun ürünleri doğal medikal ürünler olup, ana etken maddesi volkanik bir mineral olan doğal zeolit(clinoptilolite)’dir. 

Froximun Skin Care Set Siparişi

Froximun Skin Care Set siparişlerinizde Ankara, İstanbul, Kütahya, Edirne, Gaziantep, Yozgat, Hakkâri ve Türkiye'nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Froximun Skin Care Set Avrupa'dan sipariş vermek isterseniz Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Belçika, Arnavutluk, Slovakya, İtalya, Letonya, Finlandiya gibi ve Froximun Skin Care Set Asya'dan sipariş isterseniz Rusya, KKTC, Suudi Arabistan, İran, Japonya, Myanmar, Finlandiya gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Froximun Skin Care Set Afrika'dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Froximun Skin Care Set Amerika'dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Froximun Skin Care Set Ücreti, Froximun Skin Care Set Kapıda Ödeme, indirimli Froximun Skin Care Set, Froximun Skin Care Set satılır, Froximun Skin Care Set ürünü yorum, Froximun Skin Care Set ürünü satan yerler, Froximun Skin Care Set ürünü hakkında, Froximun Skin Care Set nedir, Froximun Skin Care Set ürünü, Froximun Skin Care Set zararları, Froximun Skin Care Set hakkındaki yorumlar, Froximun Skin Care Set satan yerler, Froximun Skin Care Set ürünü nerelerde satılıyor, Froximun Skin Care Set satan, Froximun Skin Care Set satılan, Froximun Skin Care Set açıklamaları, Froximun Skin Care Set satış yerleri, Froximun Skin Care Set ürünü satılan yerler, Froximun Skin Care Set ürünü faydaları neler, Froximun Skin Care Set nerelerde satılıyor, Froximun Skin Care Set yorum, Froximun Skin Care Set, Froximun Skin Care Set nerden alabilirim, Froximun Skin Care Set uyarılar, Froximun Skin Care Set ekşi, Froximun Skin Care Set ürünü faydaları ve kullanımı, Froximun Skin Care Set detayları, Froximun Skin Care Set satışı, Froximun Skin Care Set ürünü satan, Froximun Skin Care Set hakkında açıklama, Froximun Skin Care Set ürünü nereden alınır, Froximun Skin Care Set yorumları, Froximun Skin Care Set açıklamalı detayları, Froximun Skin Care Set ürünü kullanımı, Froximun Skin Care Set yararları, Froximun Skin Care Set ürünü nerede satılır, Froximun Skin Care Set yararlı mı, Froximun Skin Care Set ürünü nerde, Froximun Skin Care Set satılan yerler, Froximun Skin Care Set ürünü satışı, Froximun Skin Care Set nerede satılır, Froximun Skin Care Set zararlı mı, Froximun Skin Care Set ürünü faydaları, Froximun Skin Care Set ne kadar, Froximun Skin Care Set faydaları, Froximun Skin Care Set ürünü nerden alabilirim, Froximun Skin Care Set neye yarar, Froximun Skin Care Set etkileri, Froximun Skin Care Set ne işe yarar, Froximun Skin Care Set nereden alınır, Froximun Skin Care Set yurtdışı sipariş, Froximun Skin Care Set fiyatları, Froximun Skin Care Set nerde, Froximun Skin Care Set ürünü faydası, Froximun Skin Care Set nereden alabilirim, Froximun Skin Care Set ürünü satış yerleri, Froximun Skin Care Set faydası, Froximun Skin Care Set nasıl kullanılır, Froximun Skin Care Set ürünü etkileri, Froximun Skin Care Set kullanımı, Froximun Skin Care Set ürünü nasıl kullanılır, Froximun Skin Care Set ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını froximun.net online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
ÜRÜN FİYATI: 330,00 TLHEMEN SATIN AL SEPETE EKLE

DİĞER ÜRÜNLER

 • Froximun Toxaprevent Skin Yara Bakım Tozu

  Froximun Toxaprevent Skin Yara Bakım Tozu

  Yara Bakım Tozu’nun etkin maddesi Clinoptilolittir. Yara bakım tozu kesinlikle kimyasal ve kortizon içermez.Sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.
 • Froximun Toxaprevent Pure

  Froximun Toxaprevent Pure

  Yüksek derecede histamin ve diğer biogen amineleri tutma kapasitesi. Sindirim yolundaki ammonium, ağır meatller ve calsium absorbe edilecek vücuttan dışa
 • Froximun Toxaprevent Plus

  Froximun Toxaprevent Plus

  Froximun Toxaprevent Plus Ağır Metal ve Toksin Atıcı Detox ürünüdür.Sindirim sistemi rahatsızlıkları için kullanılabilir.

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, array given in /home/froximun/public_html/urun.php on line 8
YUKARI