Froximun Nedir ? Nereden Bulunur ? Neye Yarar ?

Froximun Nedir ? Nereden Bulunur ? Neye Yarar ??

Froximun

Froximun Yorumlar

Froximun ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Froximun hakkında yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Froximun İçeriği

Froximun ürünleri doğal medikal ürünler olup, ana etken maddesi volkanik bir mineral olan doğal zeolit(clinoptilolite)’dir.

Froximun Nedir ?

Froximun ürünleri doğal medikal ürünler olup,ana etken maddesi volkanik bir mineral olan doğal zeolit'dir. Froximun medikal ürünleri hastalıklardan korunmada veya hastalığın hafifletilmesinde önemli rol oynar.Froximun ürünleri vücud tarafından emilmez,fakat sindirim sistemi yolu ile hareket ettiği için bir sünger gibi yolunun üstündeki çeşitli zararlı toksinleri absorbe eder.Sağlığımıza zarar verebilecek maddeleri kan dolaşımına girmeden önce kendine bağlayarak dışarıya atılmasını sağlar.

FROXIMUN ÜRÜNLERİ NEDİR?

Froximun ürünleri MANC ( Modified,Activated,Natural,Clinoptilolite) olarak bilinen madde içeren,vücudun detoksifikasyonunu sağlayan mineral bazlı medikal ürünler olarak patentlenmiştir.Froximun ürünleri sağlığımızı korumak için hergün kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.Bunlar vücut tarafından emilim olmadan mide ve bağırsak bölgesinde hareket ederler,bir sünger gibi geçtikleri yerlerde bulunan çeşitli zararlı toksinleri kendilerine bağlarlar ve doğal yoldan vücuddan dışarıya atarlar.Froximun medikal ürünleri metabolize edilmez dolayısı ile herhangi bir yan etkisi yoktur. Sindirim sistemindeki zararlı maddeleri kendilerine bağlama gibi özel bir kabiliyete sahip olmaları etki mekanizmasının temelini oluşturur.Bu medikal ürünler sayesinde vücud en düşük oranda toksini emilim yapmış olur.Daha önce vücudun biriktirmiş olduğu toksinler bağışıklık sisteminin çalışma sistemine uygun olarak yavaş yavaş vücuddan atılmaya çalışılır. Froximun medikal ürünleri bu işlevselliği sayesinde hastalıkları önlemek ve hafifletmek için kullanılmaktadır. Froximun medikal ürünleri dış lokalize kullanımda çeşitli paket fomları ile pudra Olarak ve kapsül formunda çeşitli preparatlardan oluşmaktadır.Tüm fomları histamin ve diğer aminleri kendilerine bağlama ve dışarı atma ,kurşun,civa,sezyum emilimi özelliklerine sahiptir.Risk taşıyan iş yerleri ile ticari iş güvenliğinde fonksiyonel kullanılabilirliği güvenli olduğundan, ürünlerin kullanımı hızla artmaktadır. Kasım 2005 ile Ekim 2011 periyodunda Froximun medikal ürünlerin oral kullanım için olan kapsül formu yaklaşık 160.000 kadın,erkek ve her yaş grubu çocuk tarafından kullanılmıştır.Froximun medikal ürünler hem 1-3 aylık kısa süreli periyodlarda hemde birkaç yul süren uzun süreli tedaviler için kullandırılmıştır.Eylül 2010’dan beri 15.000.000 günlük doz karşılığı kabaca 180.000 toz formunda medikal ürün,yaklaşık 295.000 kapsül formunda medikal ürün kullanılmıştır. Şimdiye kadar Alman Tıbbi Cihaz Kanununca tanımlanan verilere uygun olarak hazırlanmış formülasyonunda ve kullanımında herhangi bir yan etki gözlenmemiştir.

Froximun Nasıl Kullanılır

Froximun Toxaprevent Skin Yara Bakım Tozu

Hasarlı bölgenin çevresi, Serum fizyolojik ile temizlendikten sonra bol miktarda FROXIMUN TOXAPREVENT SKIN yaranın içine ve yüzeyine dökülür. Üzerine temiz gazlı bez örtülen hasarlı bölge bir sonraki uygulamaya kadar kapalı kalır. Uygulama yaranın boyutuna, derinliğine ve etkisine göre günde iki ya da üç kez yapılmalıdır. FROXIMUN Toxaprevent Skin ayakta veya yatarak tedavilerde kullanılabilir. Kullanımı kolaylaştıran süzgeç kapağı sayesinde hasarlı bölgeye doktor veya hastanın kendisi tarafından rahatlıkla uygulanabilir.

Not: Nekroz oluşumu meydana gelmiş olan bölgelere froximunu uygulamadan önce bu bölgelerin temizlenmesi önerilmektedir.

Froximun Toxaprevent Plus

Her sabah 3 gr’lıl stick suya karıştırılarak içilir. Karıştırılacak kaşığın tahta kaşık ya da tahta çubuk olmasına önem verilmelidir 30 gün hiç ara vermeden kullanılmalıdır Doktor’un tavsiyesi günlük alım miktarı arttırılabilir. Sabah aç karnına alınması uygundur. Çocuklarda da rahatlıkla kullanılabilir

Froximun Toxaprevent Pure

Normal şartlarda sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden önce 475 mg’lık 2 adet kapsül bol su ile içilmelidir. Vücuttaki rahatsızlığa ve doktor’un tavsiyesi ile günlük alım miktarı arttırılabilir Çocuklarda da ve kemoterapi hastalarında rahatlıkla kullanılabilir

Froximun Muhafaza ve Uyarı
  • Froximun Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Froximun ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Froximun ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Froximun ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Froximun Yan Etkileri

Froximun Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Froximun Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Froximun Sipariş ver

Froximun siparişlerinizde İzmir, Ankara, Bayburt, Sakarya, Afyonkarahisar, Tekirdağ, Ağrı ve Türkiye'nin her noktasına en hızlı şekilde gönderimini yapmaktayız.

Froximun Avrupa'dan sipariş vermek isterseniz Fransa (Paris, Marsilya, Lyon, Lille, Bordeaux), Belçika, Bulgaristan, Slovenya, İzlanda, Danimarka, Macaristan gibi ve Froximun Asya'dan sipariş isterseniz KKTC, Rusya, Güney Kore, Tayvan, Filipinler, Suudi Arabistan, Macaristan gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Froximun Afrika'dan sipariş vermek isterseniz Cezayir, Çad, Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti gibi ve Froximun Amerika'dan sipariş isterseniz ABD, Kanada, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Kolombiya, Guyana gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Froximun Fiyat, Froximun Kapıda Ödemeli, En ucuz Froximun, Froximun ürünü faydaları, Froximun satılır, Froximun yararlı mı, Froximun ürünü satılan yerler, Froximun ürünü nerelerde satılıyor, Froximun yararları, Froximun nerede satılır, Froximun neye yarar, Froximun etkileri, Froximun faydaları, Froximun ürünü faydası, Froximun ürünü etkileri, Froximun yorumları, Froximun açıklamaları, Froximun satılan yerler, Froximun, Froximun ürünü hakkında, Froximun satan, Froximun nedir, Froximun yurtdışı sipariş, Froximun ürünü nerden alabilirim, Froximun ürünü satan, Froximun nasıl kullanılır, Froximun ürünü satış yerleri, Froximun detayları, Froximun kullanımı, Froximun ekşi, Froximun nereden alabilirim, Froximun ürünü nereden alınır, Froximun ürünü, Froximun ürünü satışı, Froximun hakkındaki yorumlar, Froximun nereden alınır, Froximun ne işe yarar, Froximun uyarılar, Froximun satılan, Froximun ürünü kullanımı, Froximun nerelerde satılıyor, Froximun hakkında açıklama, Froximun ürünü faydaları ve kullanımı, Froximun ürünü nerde, Froximun zararları, Froximun satan yerler, Froximun satış yerleri, Froximun fiyatları, Froximun nerden alabilirim, Froximun ne kadar, Froximun yorum, Froximun ürünü faydaları neler, Froximun ürünü satan yerler, Froximun ürünü nasıl kullanılır, Froximun satışı, Froximun ürünü nerede satılır, Froximun ürünü yorum, Froximun nerde, Froximun faydası, Froximun açıklamalı detayları, Froximun zararlı mı, Froximun ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını froximun.net online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.

YUKARI